Stránky

neděle 8. května 2011

Co takhle průhledná kabelka...

Začalo to nenápadně…

Předloni s průhlednými materiály přišel Karl Lagerfeld, loni to by Miuccia Prada a její Miu Miu. Čas od času se nějaká ta transparentní kabelka na přehlídce mihla, ale žádné velké skupování průhledných tašek nenastalo.
Transparent bag - Prada

… a skončilo to mánií

Všechno se změnilo letos, s příchodem jarní kolekce italské značky Furla a jejich Candy Bags. Ty jsou vyrobené z měkčeného kaučuku, díky kterému si kabelky zachovávají tvar a budou léta jako nové. Jakmile se Candy Bags objevily, vypukla doslova mánie. Rychle se staly „must have“ kouskem sezony, bez kterého se neobešly žádné milovnice módy ani známé zahraniční fashion bloggerky. Kromě netradičního materiálu všechny nadchly především zářivé barvy, které kralují letošní sezoně. Pokud byste chtěla Candy Bag i vy, musela byste si připravit kolem čtyř tisíc korun, a navíc si pěkně pohledat, na oficiálním e-shopu jsou totiž kabelky vyprodané, přestože se celá kolekce objevila teprve v březnu.
Candy Bag - Furla


Nutno ještě podotknout, že ne se všemi průhlednými kabelkami bude obsah vaší tašky všem na očích. Pokud si vyberete Candy Bag v sytých barvách, budou sice zřejmé obrysy vašich věcí, nicméně nebudou vidět úplně. Jestliže chcete zůstat v naprosté anonymitě, pořiďte si tašku s látkovým vnitřkem.
Nicméně já zůstanu věrná své, zcela neprůhledné a velké tašce...

Zdroj: Pro ženy.cz

Žádné komentáře:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...